۰۶ آبان ۹۵ ۲۱:۱۱
نويسنده : محمدی_نژاد ارسال به گروه

امیدواری وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش به گرفتن رای اعتماد از مجلس/ فضای گفت‌وگو حاکم است

اخبار آموزش و پرورش

امیدواری وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش به گرفتن رای اعتماد از مجلس/ فضای گفت‌وگو حاکم است

ایلنا نوشت: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر این‌که اساس کار این وزارتخانه مدرسه و مدرسه‌داری است، نسبت به فضای تعاملی حاکم بر مجلس دهم ابراز خرسندی و امیدواری کرد.

فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی با اشاره به برخی سوابق مدیریتی خود در حیطه آموزش و پرورش گفت: در جلسه‌های متعدد با نمایندگان بر این مسئله تاکید کردیم که باتوجه به این‌که اساس کار آموزش و پرورش، مدارس هستند، آشنایی خوبی با صف و ستاد در این حوزه دارم.

او گفت: باتوجه به این‌که سال‌ها معلم، معاون و مدیر مدرسه بودم و کار اصلی‌ام مدرسه‌داری است، شناخت خوبی از صف در آموزش و پرورش دارم و از طرفی باتوجه به سابقه حضور در وزارت علوم و آموزش عالی، از بعد مدیریتی شناخت دقیقی نسبت به دستگاه‌های ستادی داشته و به‌خوبی با فعالیت این دستگاه‌ها و همچنین برنامه‌های توسعه و نحوه هزینه‌کرد بودجه آشنایی دارم.

وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر این‌که ترکیب شناخت صف و ستاد در این حوزه راهگشا خواهد بود، عنوان کرد: باتوجه به اینکه مدارس اساس کار وزارت آموزش و پرورش همه باید تلاش کنند که مدارس محیطی پرنشاط و سلامت برای یادگیری هر چه بیشتر و بهتر دانش‌آموزان باشد.

دانش‌آشتیانی در پایان با تاکید بر فضای مثبت حاکم بر مجلس، اعلام کرد: فضای حاکم بر مجلس، فضای تعامل، بحث و گفت‌وگو درباره برنامه‌ها است که این مسئله بسیار امیدوارکننده است.

فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه امروز با حضور در محل فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی به ارائه برنامه‌های خود در حضور اعضای این فراکسیون پرداخت.


اگر اين مطلب برايتان مفيد بوده از ما حمايت كنيد

تلگرام