سه شنبه ۳۱ خرداد ۰۱ ۱۸:۲۸
نويسنده : محمدی نژاد

اطلاعیه های موقت سیدا 1401

 مراحل نوبت گیری جهت سنجش پایه اول ابتدایی

🔸بعد از تکمیل پیش ثبتنام دانش آموز در سایت سیدا مراحل نوبت گیری دانش آموز جهت سنجش  انجام می شود ‌

🔹مراحل

#مرحله_اول

بعد از ورود به سامانه جدید سنجش به آدرس
sanjesh.healthehr.ir

و وارد کردن مشخصات ( کاربری و رمز در سایت جدید کد ملی مدیر میباشد ) گزینه نوبت گیری سنجش را بزنید .

#مرحله_دوم

در سایت جدید سنجش ، مشخصات دانش آموز مجدد باید بطور کامل وارد و ثبت شود . برای اینکار از منوی سمت چپ وارد قسمت ( ثبت و ویرایش اطلاعات دانش آموز ) شوید و در کادر بالا کد ملی دانش اموز را وارد و جستجو کنید . بعد از ثبت تمامی اطلاعات خواسته شده در پایین صفحه دکمه ذخیره را بزنید . ( در صورت اشتباه وارد کردن یکی از موارد اطلاعات ذخیره نمی شوند پس در وارد کردن تمامی اطلاعات دقت شود )

#مرحله_سوم

بعد از انجام مرحله دوم مجدد از منوی سمت چپ وارد قسمت نوبت گیری سنجش شوید و در کادر سفید کد ملی را وارد و جستجو کنید . با انتخاب گزینه نوآموز بدو ورود مراحل ثبت نوبت سنجش را انجام دهید .

🔴 #نکته_مهم
در صورتی که دانش آموز در دوره پیش دبستانی سنجش شده باشد نیاز به پیش ثبتنام و نوبت گیری ندارد ‌ .


🟠🟣همکاران محترم توجه کنید گزینه زرد رنگ ثبت موقت نمرات در سیدا از کاربری دبیران حذف شده است و فقط  گزینه ثبت و ذخیره نمرات وجود دارد ،  که باید بعد از ثبت نمره مستمر  و پایانی به صورت جدا ، دکمه ذخیره نمرات برای هر ستون  زد ولی این نکته را  در نظر بگیرید اگر ثبت و ذخیره نمرات را در هر ستون  تایید کردین و لیست نیاز به ویرایش نمره داشت بعد از ۲ ساعت میتونید ستون مورد نظر را ویرایش کنیددر ضمن در پنل خود دبیر  ویرایش انجام میشود  ودبیر میتواند نمرات خود را ویرایش کند، نیاز به باز کردن نمرات از طریق پنل مدیر مدرسه برای ویرایش هم نیست*

جست و جوی مطالب مربوط به سیدا, سیدا آموزش و پرورش,
تلگرام