چهارشنبه ۲۵ تیر ۹۹ ۱۱:۱۲
نويسنده : محمدی نژاد

اطلاعیه های رتبه بندی فرهنگیان

کارگزینی

آزمون جدید  نظام رتبه بندی معلمان به اطلاع می رساند :

به اطلاع همکارانی که مطابق با بخشنامه های قدیم رتبه بندی با احتساب تعجیل در سوابق به خاطر خدمت در مناطق کمتر توسعه یافته ، زمان اخذ رتبه آنها ( ارتقا به رتبه های پایه، ارشد،خبره و عالی) از تاریخ 1/7/99 لغایت 29/12/99 می باشد جهت ارتقا به رتبه معادل خود در نظام رتبه بندی جدید ( یعنی رتبه های 1و2 ، 3 ، 4 و 5 ) می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند:

 1- وارد ltms خود شده و در پنل سمت راست، منوی مسابقات و جشنواره ها مقطع مورد نظر خود را انتخاب و روی ثبت نام کلیک نمایید.

2-در همان قسمت در بخش ((مسابقات و جشنواره های ثبت نام شده)) گزینه ورود به پنل مسابقه را کلیک کنید. در این بخش در زمان مشخص شده می توانید در آزمون شرکت نمایید .همچنین منابع آزمون نیز در همین بخش در منوی محتوی مسابقه آماده دانلود و مطالعه می باشد.

3- سپس وارد منوی نظام رتبه بندی معلمان شده جهت تکمیل فرم های صلاحیت های عمومی و صلاحیت های تخصصی روی ((درخواست رتبه بندی)) کلیک نموده و با کلیک روی ردیف رتبه مورد نظر فرم های مربوطه را تکمیل و ثبت نمایید.سپس از مقام مافوق خود (مدیر مدرسه) درخواست نمایید تا در سامانه ltms  مربوط به مدرسه صلاحیت های عمومی و تخصصی شما را تایید نماید. (در پایین همین بخش به رنگ قرمز مدرسه ای را که می باست صلاحیت های شما را تایید نماید مشخص می شود ). نکته: اگر بعد از کلیک روی درخواست رتبه بندی با پیغام خطا مواجه شدید با کارگزینی تماس گرفته تا نسبت به ثبت نام شما اقدام گردد.

4- در تاریخ و زمان مشخص شده در آزمون صلاحیت های حرفه ای شرکت نمایید.

نکته 1 - کلیه همکارانی که سال گذشته وامسال مشمول بوده و در آزمون های سال گذشته قبول نشده اند نیز می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

تذکر۱: کلیه همکاران ورودی بهمن 95 و ورودی های (شروع به کار ) 96  فعلا مشمول رتبه 2 نمی باشند. این همکاران منتظر بخشنامه های بعدی باشند.

آزمون همکاران ذینفع در روز چهار شنبه مورخ 12/ 1399/06 مطابق با زمان بندی که از روی سامانه ltms اعلام خواهد شد اجرا می گردد.

لیست  جهت کنترل همکاران به پیوست ارسال می گردد 


26 تیر 99

با توجه به درخواست همکاران مبنی بر اجرای آزمون جبرانی مرحله دوم نظام رتبه بندی معلمان به اطلاع می رساند : 

۱ - آزمون جبرانی در روز جهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۸ از طریق سامانه ltms برگزار خواهد شد
۲- زمان بندی آزمون برای گروه های مختلف متعاقبا از طریق سامانه ltms اعلام خواهد شد
۳- تاکید می گردد آزمون فقط از طریق گوشی همراه برگزار خواهد شد
۴- همکارن بعد از تکمیل فرم های مربوط و تایید مقام مسئول می توانند نسبت به دریافت محتوا از طریق ایکن ورود به کلاس اقدام نماییند


 99/04/17 

 پیرو اطلاعیه شماره 30718 مورخ 14 / 4 / 1399  و به منظور ایجاد هماهنگی در اجرای صحیح نظام رتبه بندی معلمان، موارد زیر جهت اطلاع اعلام می گردد؛

1-کلیه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان ( رسمی، پیمانی و قراردادی ) برای ارتقاء به رتبه بالاتر می­ بایست در آزمون شرکت نمایند.

تبصره1) همکاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش، مشمول نظام رتبه­ بندی مشاغل معلمان نمی ­باشند. بنابراین مشمولین بخشنامه شماره 230اد سال 1358 نیازی به شرکت در آزمون رتبه بندی معلمان ندارند.

تبصره2) همکاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش(مشمولین بخشنامه 230) درصورت دریافت ابلاغ برای حضور در واحد آموزشی و در صورت دارا بودن سوابق تجربی لازم برای ارتقا به رتبه بالاتر، موظفند در آزمون نظام رتبه بندی شرکت نمایند.

-2 همکاران شاغل در واحدهای آموزشی درصورتی که در آزمون قبلی حد نصاب نمره لازم را اخذ نموده باشند و موفق به تکمیل فرم و اخذ تاییدیه از مدیر مدرسه خود نشده­اند، نیازی به شرکت مجدد در آزمون ندارند و می­توانند با مراجعه به مدیر مدرسه و دریافت تاییدیه نسبت به دریافت حکم خود اقدام نمایند. .

-3  آزمون مرحله دوم نظام رتبه بندی در تاریخ 25 / 4 / 1399 برای کارکنانی که تا تاریخ 31 / 06 / 1399 سنوات تجربی لازم جهت ارتقاء به رتبه بالاتر را کسب نموده اند و افرادی که در آزمون قبلی موفق به کسب حد نصاب نمره نشده اند برگزار خواهد شد.

تذکر1) حکم ارتقاء رتبه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان که قبلاً امتیاز قبولی کسب ننموده­اند درصورتی که در این مرحله موفق به اخذ حد نصاب نمره شوند، حکم ایشان از تاریخ اجرای 1/ 4/ 1399 صادر خواهد شد.

تذکر2) همکارانی که در تابستان مشمول ارتقاء رتبه می­شوند، حکم فرد از تاریخی که طبق ضوابط و مقررات مورد عمل، سنوات تجربی و سابقه خدمت لازم را احراز نمایند، صادر خواهد شد .

 

تذکر3) زمان برگزاری آزمون برای مشمولین نظام رتبه­بندی معلمان که در فاصله زمانی 1/ 7/ 1399 لغایت 28 / 12 / 1399  سنوات تجربی لازم را کسب خواهند نمود،  متعاقباً اعلام خواهد شد و تاکید می­گردد  افرادی که تاریخ ارتقاء رتبه ایشان بعد از تاریخ  1399/07/01 می­باشد، مجاز به شرکت در آزمون این مرحله  نبوده و در صورت شرکت و اخذ نمره حد نصاب قبولی، امتیاز برای آنان محفوظ نخواهد بود.

-4  همکاران ذینفع با هماهنگی اداره کارگزینی منطقه نسبت به تکمیل فرم­های صلاحیت معلمی از طریق آیکن « نظام رتبه­بندی» در سامانه  ltms اقدام نمایند. بدیهی است درصورت عدم تکمیل فرم­های مربوطه مجوز حضور در آزمون مرحله دوم را نخواهند داشت .

-5  فرم­های صلاحیت معلمی در سه مرحله ( صلاحیت عمومی، صلاحیت تخصصی و صلاحیت حرفه­ای) برای همکاران واجد شرایط در سامانه ltms قرارداده خواهد شد. لذا همکاران ابتدا خود اظهاری نموده و سپس با تایید مقام مسئول می­توانند از روز شنبه مورخ  14/ 04/ 1399 نسبت به دریافت محتوا اقدام نمایند.

-6آزمون همکاران ذینفع روز چهارشنبه مورخ 1399/04/25 مطابق با جدول زمانبندی اعلامی سامانه ltms  اجرا خواهد شد.

-7 مشمولان نظام رتبه بندی معلمان دارای مشکل بینایی ( نابینای مطلق) با مراجعه به اداره کارگزینی محل خدمت، مطابق دستورالعمل­های ارسالی نسبت به دریافت حکم خود اقدام نمایند.

-8آزمون رتبه بندی صرفاً از طریق سیم کارت شخصی و گوشی تلفن همراه  برگزار خواهد شد . لذا همکاران در این خصوص اقدامات لازم را تا قبل از حضور در آزمون انجام دهند .

-9همکارانی که دارای شرایط خاص ( برای مثال خدمت در مناطق مشمول امتیاز تعجیل در ارتقاء طبقه و رتبه) می­باشند و تاریخ سنوات خدمت آنها با سنوات مندرج در فرم 502 مغایرت دارد، می بایست جهت ثبت نام در آزمون به کارگزینی محل خدمت خود مراجعه نمایند .

 

تذکر: دسترسی مذکور در سامانه ltms در اختیار روسای ادارات کارگزینی استان­ها/ مناطق/ نواحی و شهرستان ها قرار داده شده است.

-10 همکاران محترم درخصوص آزمون و موضوعات مرتبط به مسئول آموزش­های کوتاه مدت محل خدمت (ضمن خدمت) و در ارتباط با سایر مسایل مربوط به روند ارتقاء رتبه به اداره کارگزینی شهرستان/ منطقه و استان خود مراجعه  نمایند .

 

-11 افرادی که در فاصله بین دو رتبه به هر دلیل (از جمله مرخصی استعلاجی، زایمان، غیبت موجه و ...) فاقد فرم ارزشیابی می باشند، می بایست نسبت به ارائه حداقل فرم 2 دوره  ارزشیابی که یکی از آنان  منتهی به تاریخ اخذ رتبه جدید باشد، اقدام نمایند .

-12کلیه معلمان برای اخذ رتبه 1 علاوه بر سایر شرایط مندرج در شیوه نامه، می بایست حداقل دو سال در مشاغل آموزشی اشتغال داشته باشند.

-13کارکنانی که با رعایت ضوابط شیوه نامه نظام رتبه بندی معلمان در رتبه 1  قرار می گیرند، ارتقاء به رتبه 2 آنان منوط به داشتن 6 سال سابقه خدمت که 4 سال از این سوابق خدمت در مشاغل آموزشی ، موضوع بند «یک» شیوه نامه خواهد بود. بدین ترتیب 4 سال تجربه آموزشی (تجربه مربوط) این افراد جایگزین 4 سال توقف خواهد شد. مثال: فردی که در تاریخ 1395/07/01 رتبه مقدماتی را اخذ نموده در تاریخ  1399/07/01(با رعایت سایر مقررات) مشمول ارتقا به رتبه 2 می­گردد .

-14 امتیاز تعجیل برای ارتقاء به رتبه­ های بالاتر برای مشمولانی که در مناطق کمتر توسعه یافته موضوع فهرست پیوست تصویب نامه شماره 76294/ت 40996ﻫ مورخ 88/04/10 هیات محترم وزیران اشتغال به خدمت دارند، ملحوظ نظر قرار خواهد گرفت.

 

                                                           یارمحمد حسین بر

 

                                                مدیرکل امور اداری و تشکیلات


99/04/15 

به اطلاع همکارانی که مطابق با بخشنامه های قدیم رتبه بندی با احتساب تعجیل در سوابق به خاطر خدمت در مناطق کمتر توسعه یافته ، زمان اخذ رتبه آنها ( ارتقا به رتبه های پایه، ارشد،خبره و عالی) از تاریخ 1/1/99 لغایت 31/6/99 می باشد جهت ارتقا به رتبه معادل خود در نظام رتبه بندی جدید ( یعنی رتبه های 2 ، 3 ، 4 و 5 ) می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند:
1- وارد ltms خود شده و در پنل سمت راست، منوی مسابقات و جشنواره ها مقطع مورد نظر خود را انتخاب و روی ثبت نام کلیک نمایید.
2-در همان قسمت در بخش ((مسابقات و جشنواره های ثبت نام شده)) گزینه ورود به پنل مسابقه را کلیک کنید. در این بخش در زمان مشخص شده می توانید در آزمون شرکت نمایید .همچنین منابع آزمون نیز در همین بخش در منوی محتوی مسابقه آماده دانلود و مطالعه می باشد.
3- سپس وارد منوی نظام رتبه بندی معلمان شده جهت تکمیل فرم های صلاحیت های عمومی و صلاحیت های تخصصی روی ((درخواست رتبه بندی)) کلیک نموده و با کلیک روی ردیف رتبه مورد نظر فرم های مربوطه را تکمیل و ثبت نمایید.سپس از مقام مافوق خود (مدیر مدرسه) درخواست نمایید تا در سامانه ltms مربوط به مدرسه صلاحیت های عمومی و تخصصی شما را تایید نماید. (در پایین همین بخش به رنگ قرمز مدرسه ای را که می باست صلاحیت های شما را تایید نماید مشخص می شود ). نکته: اگر بعد از کلیک روی درخواست رتبه بندی با پیغام خطا مواجه شدید با کارگزینی تماس گرفته تا نسبت به ثبت نام شما اقدام گردد.
4- در تاریخ و زمان مشخص شده در آزمون صلاحیت های حرفه ای شرکت نمایید.
نکته 1 - کلیه همکارانی که سال گذشته مشمول بوده و در آزمون های سال گذشته قبول نشده اند نیز می توانند در این آزمون شرکت نمایند.
تذکر۱: کلیه همکاران ورودی بهمن 95 و ورودی های (شروع به کار ) 96 فعلا مشمول رتبه 2 نمی باشند. این همکاران منتظر بخشنامه های بعدی باشند.
آزمون همکاران ذینفع در روز چهار شنبه مورخ 25/ 1399/04 مطابق با زمانبدیی که از روی سامانه ltms اعلام خواهد شد اجرا می گردد.


پیرو شیوه نامه اجرایی شماره 185179 مورخ 1398/10/04 و بخشنامه 710/15 مورخ 1399/03/18 مرحله دوم رتبه بندی در نیمسال اول سال 1399 برای کلیه گروه‌های مشمول ( گروه معلمان ، مدیران ، معاونان و کارکنان آموزشی دوره ابتدایی و دوره متوسطه اول و دوم ) اجرا می گردد . لذا فرم‌های ارزیابی صلاحیت عمومی ، صلاحیت تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای برای کلیه واجدین شرایط دریافت رتبه در سامانه LTMS قرار داده شده است . لازم به ذکر است آزمون دانش‌ حرفه‌ای روز چهارشنه مورخ 1399/04/25 برگزار خواهد شد و فایل محتوی آزمون هر یک از گروه‌های مشمول جهت بهره‌برداری در سامانه LTMS بارگذاری شده است . زمان برگزاری آزمون به شرح ذیل می‌باشد :

گروه مشمول

زمان برگزاری

تعداد سئوالات

آموزگاران دوره ابتدایی

14-15

40 سؤال

مدیران ، معاونان و کارکنان آموزشی دوره ابتدایی

15-16

40 سؤال

دبیران ، هنرآموزان دوره متوسطه نظری اول و دوم

16-17

40 سؤال

مدیران ، معاونان و کارکنان آموزشی دوره متوسطه اول و دوم

17-18

40 سؤال

 

 


 

 


 نگارش جدید برای پرسنل قراردادی کار معین 990326:
- فعال نمودن رویدادهای حکمی درخواستی جهت پرسنل قراردادی کار معین.
- امکان برقراری فوق العاده ویژه رتبه بندی جهت پرسنل قراردادی کار معین شمول با تارییخ اجرای
99/1/1)
- تعمیم برقراری فوق العاده ویژه موضوع بخلنامه شماره 140/15مورخ 99/3/18برای پستهای مدیر
مجتمع آموزشی ورزش کد )14478معاون مجتمع آموزشنی ورزشی کد )14479مدیر مرکز
دارالقران کد )6309سرپرست خوابگاه مرکزی کد )1462مدیر خوابگاه مرکزی )14073مدیر آزمایشگاه
مرکزی و پژوهشسرای دانش آموزی کد )12481و مربی پرورشی به شرط اشتغال در کانونهای فرهنگی
تربیتی )13937و از تاریخ اجرای . 99/1/1
- تعمیم مناطق مرزی بر اساس لیست ارسالی از ستاد .
اصلاح مصوبه نظام رتبه بندی فرهنگیان

  1399/03/18     دانلود آخرین بخشنامه رتبه بندی فرهنگیان 


  1399/03/06    
اصلاح مصوبه نظام رتبه بندی فرهنگیان (تصویبنامه شماره 21885/ت57680هـ مورخ 6/3/1399 هیئت وزیران)

 نگارش ارسال شد

وزارت آموزش و پرورش- سازمان برنامه و بودجه کشور

هیأت وزیران در جلسه مورخ 31/2/1399 به پیشنهاد شماره 21604 مورخ 22/2/1399 وزارت آموزش و پرورش و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

نظام رتبه بندی معلمان موضوع تصویب‌نامه شماره 118501/ت55724هـ مورخ 17/9/1398 به شرح زیر اصلاح می‌شود:

1- در ماده (4) عبارت "، ماده (66) و بند (5) ماده (68) به عبارت "و بند (10) ماده (68)" و عبارت "مواد (6) و (7)" به عبارت "ماده (6)" اصلاح می‌شود.

2- مواد (6) و (7) حذف و متن زیر به عنوان ماده (6) تلقی و شماره مواد (8) و (9) به شماره (7) و (8) ‌اصلاح می‌شود:

ماده 6- درصد افزایش حقوق ثابت و فوق‌العاه‌های مستمر دوره ابتدایی و دوره متوسطه از تاریخ 1/1/1399 به شرح جدول زیر تعیین می‌گردد:

رتبه   1         2         3         4          5     
دوره ابتدایی %10 %12 %15   %18  %21 
دوره متوسطه %9 %11 %14  %17 %20

تبصره- به منظور ایجاد انگیزه برای معلمانی که بر اساس ضوابط و مقررات مربوط، آخرین طبقه و رتبه شغلی را اخذ نموده یا می‌نمایند، به ازای هر سال سابقه تجربی که بعد از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این تصویب‌نامه کسب می‌کنند مشروط بر اینکه امتیاز ارزیابی عملکرد سالانه آنان نیز کمتر از نود درصد (90%) نباشد، مشمولان شاغل دوره ابتدایی و متوسط به ترتیب از افزایش حقوق معادل (100) و (50) امتیاز ضربدر ضریب ریالی سالانه برخوردار می‌شوند.

اسحاق جهانگیری- معاون اول رییس جمهور

بندهای حقوقی موثر در محاسبه فوق العاده ویژه:
حق شغل+حق شاغل+فوق العاده مدیریت+فوق العاده ایثارگری+فوق العاده سختی کار+فوق العاده شغل+تفاوت بند-ی- سال98 +تفاوت جز 1 بند الف سال 97  1399/02/31    

وزیر آموزش و پرورش گفت:احکام رتبه‌بندی معلمان اصلاح و ترمیم می‌شود، زمان اجرا هم از اول فروردین 99 خواهد بود و احکام معلمان به سرعت اصلاح و مابه التفاوت آن از فروردین 99 پرداخت خواهد شد. ادامه مطلب


  1399/02/29   

 99/02/28 |  حاجی میرزایی                    
با اعمال فصل ده، رتبه بندی فرهنگیان نیاز به مصوبه هیات دولت دارد

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال گذشته رتبه بندی معلمان اجرایی شد، گفت: در اسفندماه دولت تصمیم گرفت تا تمام کارمندان از افزایش ۵٠ درصد فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری استفاده کنند و همه فرهنگیان مشمول این افزایش شدند.

با اعمال فصل ده، رتبه بندی فرهنگیان نیاز به مصوبه هیات دولت دارد

وی با بیان اینکه به محض اخذ مصوبه دولت، رتبه بندی فرهنگیان انجام خواهد گرفت، تاکید کرد: با اجرای پنجاه درصد فصل دهم قانون خدمات کشوری نیاز به ترمیم در رتبه بندی را داریم لذا برای اجرای فوق العاده شغل رایزنی‌هایی با سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی شده است و در هفته‌های آینده تصمیم گیری نهایی را به اطلاع فرهنگیان خواهیم رساند. 99/02/13 |  حاجی میرزایی             

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رتبه بندی مربوط به افراد شاغل است، بیان کرد: طرح رتبه بندی شامل بازنشستگان نمی‌شود و این باعث فاصله‌ای بین حقوق بازنشستگان و شاغلین می‌شود ولی در مجلس قانونی برای اضافه شدن حقوق این عزیزان به تصویب رسیده است که اجرای آن در دستور برنامه‌های سازمان برنامه و بودجه قرار گرفته است.
 99/01/31 |  محمد باقر نوبخت             

رتبه‌بندی معلمان احیا و از اول فروردین ۹۹ اجرا می‌شود

 

  98/11/12 | منبع: روابط عمومی 

 پیگیری رتبه‌بندی برای بازنشستگان نیمه اول امسال

وزیر آموزش و پرورش افزود: مشکل دیگر نیز درباره بازنشستگانی است که در نیمه اول سال بازنشسته شدند که چون رتبه‌بندی از اول مهر اعمال شد، این افراد تحت پوشش قرار نگرفتند.

وی افزود: موافقیم که این افراد از امتیازات رتبه‌بندی برخوردار شوند و بر این اساس به هیأت ممیزه که در آیین‌نامه برای بررسی این موضوعات تعیین شده است، مأموریت دادم که با حداکثر مساعدت تلاش کنند تا همکارانی که در سال 98 بازنشسته شدند اعم از اینکه در نیمه اول یا نیمه دوم سال بازنشسته می‌شوند بتوانند از مزایای رتبه‌بندی استفاده کنند که البته هنوز قطعی نشده است اما امکان قانونی را بررسی می‌کنند.


  98/11/08 | منبع: اموراداری وزارت

وضعیت مشمولین رتبه های حرفه ای و مقدماتی بعد از 1مهر98

براساس تبصره (1) ماده (4) مصوبه شماره 118501/ت 55724ﻫ  مورخ1398/9/17هیئت محترم وزیران موضوع شیوه نامه شماره 185179 مورخ 1398/10/4 ، دارندگان رتبه های پایه حرفه ای، ارشد حرفه ای، خبره حرفه ای و عالی حرفه ای به ترتیب در رتبه های 2 ، 3، 4 و 5 تطبیق وضع یافته اند و دارندگان رتبه مقدماتی با رعایت ضوابط  مربوط در رتبه (1) قرارمی گیرند.

افراد مورد اشاره  که در رتبه های  حرفه ای و مقدماتی قرار دارند  در صورتیکه بعد از  تاریخ 98/07/01 مشمول ارتقاء به رتبه بالاتر گردند،  با در نظر گرفتن سنوات تجربی کسب شده (قبل) و اخذ گواهینامه صلاحیت معلمی و ساز و کارهایی که در شیوه نامه ارتقاء رتبه (که در دست تهیه واقدام قرار دارد) پیش بینی خواهد شد  و با احراز شرایط لازم به رتبه بالاتر ارتقاء خواهند یافت.زمان برگزاری آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای متعاقبا" اعلام خواهد شد.


  98/10/29 | منبع: امور اداری وزارت 

پیرو اطلاعیه شماره 29740 مورخ 25 / 10 / 1398 طرح رتبه بندی معلمان به اطلاع می رساند :
1- طرح رتبه بندی ویژه معلمانی قابل اجرا خواهد بود که شرایط اخذ رتبه 1  را دارا می باشند . لذا می بایست نسبت به تکمیل فرم رتبه بندی اقدام نمایند  و آن دسته از همکارانی که قبلا مشمول طرح رتبه بندی شده اند ، چنانچه فرم مربوط در سامانه  ltms برای ایشان فعال شده است نیاز به تکمیل و ارسال ندارند .

همکارانی که حکم رتبه بندی برای آنها صادر شده سایر رتبه ها نیاز نیست فعلا کاری انجام دهند
2- همکاران محترم بعد از تکمیل نمودن فرم ها می توانند از قسمت ورود به کلاس، محتوای ارائه شده را جهت مطالعه دریافت نمایند .
     تذکر: محتوا در دو قالب ارائه شده است لذا همکاران به عبارت داخل پرانتز مقابل هر محتوا دقت نمایند تا هنگام مطالعه دچار مشکل نشوند .
3- بعد از تکمیل فرم ها ، اطلاعات شما برای مقام مسئول جهت تایید نهایی ارسال می گردد . لذا همکاران می بایست قبل از ورود به آزمون نسبت به تایید نهایی توسط مقام مسئول اطمینان حاصل نمایند.
      تذکر : مقام مسئول چه شخصی می باشد؟
             الف ) در واحد آموزشی،  مدیر مدرسه می باشد که می بایست از طریق سامانه  ltms با کاربری کد واحد آموزشی و رمز خود و انتخاب گزینه مدیر مدرسه وارد سامانه شده و نسبت به تایید فرم های ارسالی اقدام نماید . قابل ذکر است : لیست افراد مطابق با بیشترین ساعت تدریس در واحد آموزشی تنظیم شده است. لذا همکارانی که در دو یا چند واحد آموزشی مشغول به کار می باشند باید جهت تایید به مدرسه ای که بیشترین ساعت تدریس را دارند، مراجعه نمایند .
            ب) در ادارات، فرد تعیین شده از سوی هیئت ممیزی است که متعاقبا اعلام خواهد شد .
4- آزمون مربوط به قسمت صلاحیت حرفه ای،  در تاریخ  7 بهمن ماه 1398  از طریق سامانه  ltms اجرا خواهد شد .


5- افرادی که در سه قسمت صلاحیت عمومی ، صلاحیت تخصصی و صلاحیت حرفه ای هرکدام حداقل 50 % و در مجموع 65 % از نمره کل را کسب نمایندجهت صدور حکم به کارگزینی منطقه معرفی خواهند شد .
     تذکر:افرادی که به هر دلیل در این مرحله نتوانند در طرح رتبه بندی ( رتبه 1) قرار گیرند می توانند در سال 1399 مجددا در این طرح شرکت نمایند .

6-همکاران مشمول: تمام همکاران رسمی که دربهمن 95 فارغ التحصیل شده اند وهمکاران پیمانی ورسمی که ازمهر ماه  سال 96 به تدریس اشتغال داشته اند

تذکر مهم:  همکارانی که در مهرماه سال 95 بصورت حق التدریس  اشتغال به تدریس داشته اند ولی در بهمن95فارغ التحصیل شده و استخدام قطعی شده اند (فارغ التحصل بهمن96 تربیت معلم )وحکم رتبه یک آنها صادر شده است  حکم رتبه آنها تعدیل خواهد شد و مشمول اطلاعیه  فوق و ملزم به شرکت در آزمون هستند )


 
                                                                                                 اداره کل امور اداری و تشکیلات 

دانلود بخشنامه نهایی رتبه بندی(بخشنامه رسمی)

کیلیک مدرسه کلیک مدرسه

تلگرامسوالات یا نظرات (۱۱۵)

 1. محسن

  با عرض سلام و خداقوت که با حوصله به سوالات همکاران پاسخ می دهید

  اگر کسی در رتبه بندی تمام شرایط را کسب کند اما

  مثلا برای کسب  رتبه ی ۵ بین دو رتبه ی ۴ تا ۵  که حداقل ۱۰۰ ساعت دوره ضمن خدمت در نظر گرفته اند دوره کمتری داشته باشه چه کار باید بکنه ؟

  ممنون که جواب می دهید

  • محمدی نژاد
   تا زمانی که دوره تکمیل نشده باید منتظر باشد درست همان زمانی که تکمیل شد میتواند به کارگزینی ارائه داده و از همان تاریخ حکم صادر شود
 2. علی

  سوالات آزمون از چه منابعی است؟

  • محمدی نژاد
   منابع آزمون بر اساس هر پست متفاوت می باشد و بعد از ثبت نام در داخل سایت قابل مشاهده است
 3. حشمت اله مسعودمقدم
  حشمت اله مسعودمقدم ۲۱ تیر ۹۹ ، ۲۱:۰۴

  با سلام بنده مورخه 22 /10 /83 بازنشسته شده و 1/12 98 بازگشت به کار شدم هر جا مراجعه میکنم شهرستان و استان هیچ کدوم مشکل را حل نمیکنه خواهشن راهنمایی کنید 

  • محمدی نژاد
   شما بازنشسته محسوب می شوید و این رتبه بندی شامل شما نیست بازگشت به کار شما نیز به صورت حق التدریس ساعتی می باشد یعنی اگر آموزش و پرورش کمبود نیرو داشته باشد به ازای ساعت تدریس شما هزینه می دهد در غیراینصورت نه
 4. a.

  عرض سلام وادب.محضرجناب آقای محمدی نژاد عزیزوبزرگوار.خداقوت.بیزحمت شفاف بفرمایید مامدیران دارالقرآنها رتبه بندی میشیم یانه؟منظورم اینه که واقعا امیدوارباشیم یاخیر؟مگه اصلاح یه نگارش چقدر زمان میبره که زمانش مشخص نیست؟سپاس ازشما.

 5. ب.س

  با سلام و خسته نباشید

  شروع بکار بنده 96/7/1 و با آزمون استخدامی(ماده 28) پذیرفته شدم. منطقه خدمت اینجانب منطقه روستایی است. در تاریخ 98/7/1 رتبه1 گرفتم(آزمون رتبه بندی شرکت کردم). میخواستم بدونم 1-چه تاریخی مشمول رتبه2 می شوم؟ 2-تعجیل در مناطق روستایی چند سال ست؟ 3- در کل با شرایط بنده، منطقه روستایی چه سالی مشمول رتبه2 می شوند و مناطق شهری چه سالی؟

  با تشکر

  • محمدی نژاد
   1-مهر1400 - 2-شرایط برای همه یکسانه فقط مناطق محروم با استفاده از قانون تعجیل به جای 4سال توقف در رتبه قبلی 2سال توقف می کنند
 6. هادی شیراز
  هادی شیراز ۱۹ تیر ۹۹ ، ۱۰:۴۲

  سلام  ایا خدمت سربازی در رتبه بندی موثر میباشد؟

  محل خدمت شهر -و ۴سال سابقه تجربی 

 7. کریمی از خوزستان
  کریمی از خوزستان ۱۹ تیر ۹۹ ، ۰۹:۲۳

  سلام .. جهت آزمون رتبه بندی عالی اینجانب متقاضر در دبیر وهنرآموز تیک زدم .. اما بعداز تایید  متقاضی کادر اداری ثبت شد .. درحالیکه مربی هستم وجز کادر اداری نیستم ... به ادره هم مراجعه کردم نتوانستن اثلاح کنند ...  خواهشمندم راهنمایی فرمایید 

  • محمدی نژاد
   به کارگزینی بفرمایید رشته شغلیتون رو تو سیستم پرسنلی بررسی کنه
 8. فرهنگی

  سلام معاونین مجتمع های ورزشی رتبه بندی می شوند؟ چه زمانی نگارش می آید؟

 9. سرپرست خوابگاه شبانه روزی
  سرپرست خوابگاه شبانه روزی ۱۷ تیر ۹۹ ، ۱۹:۳۳

  سلام و وقت بخیر و خسته نباشید خدمت آقای محمدی نژاد عزیز '''نگارش اصلاحیه که برای بعضی از پست ها جهت رتبه بندی گفته شد هنوز هیچ خبری نیست و حکم جدیدی زده  نشده و امور اداری ها بیخبرند'''''لطفا پیگیری کنید

 10. کریمی از رفسنجان
  کریمی از رفسنجان ۱۷ تیر ۹۹ ، ۱۹:۱۲

  سلام بنده در ازمون قبلیقبول نشدم الان میخوام درازمون شرکت کنم ایاباید دوباره ثبت نام کنم؟

 11. فرشید . ا

  سلام . من دانشجوی ورودی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان هستم و  در سال ۹۷ فارغ التحصیل شدم. آیا میتوانم در آزمون ۲۵ تیر ماه برای کسب رتبه ۱ شرکت کنم؟

 12. معلم

  سلام

  آیاقرارنیست نگارش اصلاحی رتبه بندی مدیران ومعاونین مجتمع های ورزشی بیاد؟

 13. مدیر مدرسه سیستان وبلوچستان نیمروز
  مدیر مدرسه سیستان وبلوچستان نیمروز ۱۶ تیر ۹۹ ، ۱۶:۲۷

  باسلام مراحل ثبت ونوبت گیری وواریز هزینه سنجش دانش اموزان جهشی رابفرمایید/درسایت سنجش نوبت گیری برای دانش آموزان جهشی را می زنم میگه اطلاعات درسنادیافت نشد .ممنون

  • محمدی نژاد
   ابتدا باید در سایت سناد ثبت نام جهشی رو انجام بدید سپس به سامانه جهش مراجعه کنید
 14. مدیر مدرسه ، اهواز
  مدیر مدرسه ، اهواز ۱۶ تیر ۹۹ ، ۱۴:۵۷

  سلام، چطور میتوان وارد ltms مربوط به مدرسه شد ، میخواهم تایید صلاحیت معلمان مدرسه ام رو بزنم ؟ هر کاری میکنم به جای فراگیر مدیر مدرسه رو تیک زدم نشد؟ 

  • محمدی نژاد
   باید رمزتون رو از کارشناس ضمن خدمت اداره بگیرید نام کاربری کدمدرسه است
 15. کیومرث

  ضمن سلام وخسته نباشید من دارای 29 سال سابقه خدمت می باشم ورتبه عالی ودر حال حاضر چونکه 25 درصد جانبازی دارم از حالت اشتغال استفاده میکنم  ایا مجددا باید برای رتبه امتحان داد ضمنا زمان بازنشستگی چه بند های کم می شوند  با تشکر فراوان

 16. معلم

  سلام. من پارسال بهمن ماه با شرکت در آزمون رتبه بندی،رتبه یک رو کسب کردم و در خرداد هم سابقه ام شش سال شده.نمی تونم در آزمون رتبه بندی 25 تیر برای ارتقاء به رتبه دو شرکت کنم؟

 17. آرش

  اگر در آزمون قبول نشوم یعنی صلاحیت ندارم پس تو کلاس کار نخواهم کرد . گفتم که وزیر ابله بداند .

  • محمدی نژاد
   با  آزمون و بودن یا نبودن وزیر کاری ندارم اما خودت به این جمله ات " تو کلاس کار نخواهم کرد" کمی فکر کن. همین شماها هستید که بقیه همکاران هم تو آتیش شماها میسوزند
 18. م.ن

  با سلام  و سپاس بابت پاسخگویی شما .  دارای رتبه 5  هستم که شهریور بازنشست می شوم آیا شرکت در این ازمون لازم است یا خیر با تشکر

 19. مرادپور تهران
  مرادپور تهران ۰۳ تیر ۹۹ ، ۱۴:۴۵

  سلام من امسال باید رتبه۵ رو با استفاده از تعجیل دی ماه بگیرم..اداره گفته تیر حتما آزمون بدم ولی موفع ثبت نام در سامانه پیام"شما رتبه لازم را کسب نمودید""میاد

  نمیتونم ثبت نام کنم..راهنمایی میف مایید

  • محمدی نژاد
   فعلا مراحل آزمون شروع نشده صبر کنید هر نوع اطلاعیه را این سایت(کیلیک مدرسه) و یا سایت ltms پیگیری کنید
 20. مدیر مجنمع آمورشی ورزشی
  مدیر مجنمع آمورشی ورزشی ۰۳ تیر ۹۹ ، ۱۴:۱۳

  با سلام خدمت آقای محمدی نژاد و عرض خسته نباشید'بنده مدیر مجتمع ورزشی هستم تا حالا هم هیچ نوع حکم نه دتبه بندی و نه قانون مدیریت خدمات برایم زده نشده و تکلیف ما مسخص نبست که اداری هستیم یا آمورشی،  جز کدام نیرو ما تعلق میگیریم و حواقل تکلیف ما چه میشه لطف کنید راهنمایی کنید

  • محمدی نژاد
   شما نیروی اداری مدارس هستید(نه اداره) برای شما نگارش جدیدی آمده و احکام شما در حال صادر شدن است
 21. مدیر دارالقرآن
  مدیر دارالقرآن ۰۲ تیر ۹۹ ، ۲۱:۵۳

  سلام و خداقوت 

  اینجانب مدیر دارالقرآن از استان آذربایجان شرقی هستم 

  50 درصد فصل دهم را برای من نزدند و گفتن که آموزشی هستی و حالا هم رتبه بندی را نزدند و گفتن اداری هستی

  بالاخره من آموزشی هستم یا اداری ؟ کدام ویژه شامل من میشه ؟ آیا از مهر ماه از مدیریت دارالقرآن استعفا بدم رتبه بندی شامل من میشه؟

  • محمدی نژاد
   شما آموزشی هستید بر اساس نگارش جدید(که از یک شنبه ارسال شده) ، رتبه بندی براتون اعمال میشه
 22. دبیر

  با سلام مجدد  اتفاقا هم سابقه هستیم فقط تنها فرق من با دبیر ی که مثال زدم اینکه ایشان به خاطر اینکه یک سال تعجیل رتبه۵ را اول مهر ۹۸ گرفت بدون ازمون ومن بهمن ماه با ازمون رتبه ۵ راگرفتم دیگه نمی دونم چرا از این تاریخ به بعد با اینکه رتبه  سابقه مدرک حتی ساعات ضمن خدمت من با ایشان تفاوتی نداره اما حکمهای که می زنند از من همه کمتره

  • محمدی نژاد
   همون تعجیل باعث شده. زمان گرفتن رتبه ها تاثیر میزاره
 23. دبیر

  سلام خدا قوت اقای محمدی نژاد چرا به کسانی که با ازمون رتبه پنج را گرفته اند مبلغی که اضافه شده کمتر از کسانی است که بدون ازمون رتبه ۵ را گرفتند وچرا حکمی که اسفند ماه ۹۸ زدند برای ۲ دبیر با شرایط یکسان یکی ۲۹ هزار تومان اضافه شده ودیگری ۸۰ هزار تومان در حالی که تا مهر ۹۸ حقوق هر دو یکی بوده  ودر حکم های بعدی هم این اختلاف ادامه دارد  در صورتی که شرایطشان یکی میباشد طوری که با این چند حکمی که اخیرا زدند حدود۲۰۰ هزار تومان اختلاف به وجود امده 

  • محمدی نژاد
   1-منظورتون از بدون آزمون باید این باشه که این همکاران قبل از رتبه بندی به رتبه پنج رسیده بودند خب این نشان از سابقه بیشتر نسبت به افرادی هست که آزمون داده اند .2-میتونید ردیف های هر دو حکم رو مقایسه کنید و ردیف اختلاف رو متوجه بشید 
 24. مهدی اکبرزاده
  مهدی اکبرزاده ۲۸ خرداد ۹۹ ، ۱۷:۰۵

  با عرض سلام و خسته نباشید حضور آقای محمدی نژاد ، آیا برای گرفتن رتبه ۴ خبره حرفه ای با قانون تعجیل  مناطق روستایی فاصله  و توقف از رتبه ۳ به رتبه ۴ از اول مهر سال ۹۸ حساب میشه یا قبل از آن ؟ من در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱ رتبه ارشد حرفه ای گرفته ام .

 25. باقری

  منابع آزمون رتبه بندی برای گرفتن رتبه ۵ چیه و این ازمون در سال ۹۹ کی برگزار میشه؟

 26. مدیر مجتمع بندرعباس
  مدیر مجتمع بندرعباس ۲۸ خرداد ۹۹ ، ۰۸:۵۸

  سلام علت اینکه مدبر مجتمع ورزشی شامل این رتبه بندی نمیشه  چی هس ؟ اخه تو اسفند که برا ما حکم نزدن وگفتن شما اداری نیستید و حالا هم که ما را آموزشی حساب نمیکنن 'پس چر امیگن رتبه بندی فرهنگیان و چرا ما شامل رتبه بندی نمیشیم به چه دلیل؛اگر واقعا برا ما حکم نمیزنن تا بریم ۲۴ ساعت برداریم حداقلش اینه که تابستون تعطیل هستیم و رتبه بندی هم میشیم نه فوقالعده ویژه داریم نه چیزی خوسحالیم که بهمون بگن مدیر مجتمع ورزشی پس رسته  چه هست و تکلیف ما چه میشه

  • محمدی نژاد
   مثل سایر مدیران شامل شما میشه منتها باید نگارش جدید بیاد و ماه های گذشته یکجا پرداخت میشه
 27. نوروزی -ملکان
  نوروزی -ملکان ۲۷ خرداد ۹۹ ، ۰۱:۳۵

  با عرض سلام و خسته نباشید استاد زحمت کش جناب آقای محمدی نژاد عزیز چرا اونهایی که قبل ازعید در آزمون رتبه بندی قبول شدند رتبه شان را نمی زنند چون وقت رتبه 5 اینجانب اول فروردین بود.                         

  ممنون از زحمات شما      

 28. معلم

  سلام. من پارسال بهمن ماه در آزمون رتبه بندی شرکت کردم و رتبه مقدماتی رو کسب کردم.خرداد ماه هم 6سال سابقه خواهم داشت.(البته سه سالش دانشگاه حساب میشه)

  برای ارتقاء به رتبه دو، دوباره آزمون لازمه بدیم؟

  • محمدی نژاد
   در مورد آزمون فعلا چیزی گفته نشده ولی به نظرم برای هر رتبه مجدد آزمون بگیرند
 29. ali

  سلام جناب محمدی نژاد،خسته نباشید من مدیر مسقل ابتدایی ام کارگزینی رسته ام را

   

  زده آموزشی وفرهنگی درسته یا بایست بزنه آموزگاری؟آیا این دو باهم فرق دارند و روی

   

  حکم تغییری ایجاد.ممنون از زحمات شما

   

   

  • محمدی نژاد
   درسته. تغییری ایجاد نمی کند .اما در نوع دوره هایی که می توانید شرکت کنید تاثیر دارد
 30. محمد هاشمی بیرجند
  محمد هاشمی بیرجند ۲۴ خرداد ۹۹ ، ۱۸:۱۷

  سلام رسته اداری ومالی رسته  شغلی  من هست رتبه بندی  معلمان شامل  حال من  نشد ولی در تاریخ هفدهم اردیبهشت نود ونه از رتبه پایه  به رتبه ارشد باید ارتقا می یافتم ولی این کار انجام نمی شود آیا  دلیلی هست که چرااجرا نمی شد  ممنونم

  • محمدی نژاد
   تا زمانی که رسته شما به آموزشی تغییر نیابد رتبه شما تغییر نخواهد یافت(البته بر اساس ادراک من از بخشنامه)
 31. بردی قوچ زاده از استان گلستان شهرستان گنبد کاوس
  بردی قوچ زاده از استان گلستان شهرستان گنبد کاوس ۲۴ خرداد ۹۹ ، ۱۳:۴۰

  سلام  خسته نباشبد ازسال 88تا 92 روستا وشهربودم حکمی که دست من روستا داره ولی سیستم اداره نداره ایا جزوه سوابق روستای حساب میشه؟بعد هم من سوابق حق التدرسی 79 تا 83 را به سنواتم  اضافه شده واون موقع مناطق محروم بودم چون الا حساب شده فقط سوابق حساب میشه یا منازق محروم هم شامل میشه ؟تشکر

   

  • محمدی نژاد
   امکان نداره مگر اینکه این حکم رو تعدیل یا حذف کرده باشند به هر حال میتونید از کارگزینی یا بازرسی پیگیری کنید.. سوابق گفته شده به نظر من جزو مناطق محروم حساب میشه
 32. قلی

  سلام چرا همکاران مشاور کلاس می روند جزئ 30 ساعت حساب نمی کنند اضافه کار تعلق می گیرد  لطفا اگر امکان دارد عدالت بر قرار کنید

 33. محمد

  سلام بنده در تاریخ 1/7/99 در قانون قدیم با 3 سال تعجیل رتبه عالی میشدم با حذف قانون قبلی آیا در بخشنامه جدید رتبه بندی هنوز تعجیل روستا گنجانده شده است؟

 34. کریمی از رفسنجان
  کریمی از رفسنجان ۲۲ خرداد ۹۹ ، ۱۰:۱۵

  باسلام, متقاضی رتبه 5هستم درازمون های قبلی حدنصاب رو کسب نکردم البته رتبه 5رودر 25اذر شامل میشدم 1-اگه درازمون جدید قبول شوم این رتبه از چه زمانی در حقوقم تاثیر دارد؟2-ایا شماازتاریخ ازمون سومی اطلاع دارید ؟باتشکر. 

  • محمدی نژاد
   از زمان قبولی در آزمون . تاریخ سوم هنوز تصمیم گیری نشده و حدس میزنم شهریور باشه
 35. عفت مقصودلو
  عفت مقصودلو ۲۱ خرداد ۹۹ ، ۱۳:۴۸

  با سلام  وعرض خسته نباشید خدمت شما من سی سال خدمتتم در تاریخ ۹۹/۹/۱۷  تمام میشه وباز نشست میشوم ورتبه بندی با رتبه پنج شامل ام شده سوالم اینه که این رتبه بندی وافزایش برای باز نشستگی ام  شامل می شود یانه ممنونم از پاسخ شما

 36. احمد

  با سلام. 

  من ۱۰ سال سابقه تدریس و دو سال در روستا.

  رتبه ارشد تعلق میگیرم.

  • محمدی نژاد
   رتبه ارشد نداریم. اگر منظورتون اینه که از اون 10 سال دوسالش مناطق محروم بوده کل سابقه قابل محاسبه شما 12 میشه اگر سایر شرایط رو داشته باشید مشمول رتبه 3 می شوید
 37. فرهنگی از تهران
  فرهنگی از تهران ۲۰ خرداد ۹۹ ، ۰۰:۰۳

  با سلام.من مهرماه 99سابقه ام 20سال تموم میشه البته با 2سال تربیت معلم.4سال هم مناطق محروم تدریس داشتم می خواستم ببینم که مهرماه رتبه عالی میشم یا نه؟با تشکر

  • محمدی نژاد
   سابقه تجربی شما میشه 22 و برای عالی حداقل باید 24سابقه تجربی داشته باشید
 38. ت . حسینی

  سلام خانمی هستم  که ۱۶ سال و چند ماه سابقه دارم و از سال ۸۹ در مناطق روستایی خدمت می کنم رتبه عای و طبقه ۱۱ دارم مدرک لیسانس.در اسفند ماه فقط ۱۶ هزار ت به حکمم اضافه شد و خرداد ماه هم اول حکم زدن شش میلیون پونصدو پنجاه و بعد از چند روز دوباره عوض کردن و حکمم شد شش میلیوم و صدو هفتاد .در حالی که همکاران دیگر با رتبه ۴ و همسابقه با بنده اسفند ماه سیصدو خورده ای اضافه شد و خرداد ماه حقوق ما با هم برابر است .بالاخره با سابقه ی من مناطق روستایی و رتبه پنج حکم چمد باید باشد؟

  • محمدی نژاد
   دقیق مبلغ نمیشه گفت اما نسبت به حکم قبلیتون حدود 900 باید اضافه میشد
 39. حیدری از جیرفت
  حیدری از جیرفت ۱۷ خرداد ۹۹ ، ۱۶:۴۰

  سلام,بنده متقاضی رتبه 5بودم درازمو ن دوبارشرکت کردم امانمره حدنصاب روکسب نکردم الان واردLtمیشوم درخواست رتبه رو میزنم مینویسه شما رتبه مربوطه رو کسب کردید اما میانگین صلاحیتها بالای 80است ,ایانیاز است در ازمون بعدی شرکت کنم لطفأاقای محمدی نژاد راهنمایی کنید ممنون. 

 40. بادکنک فروش
  بادکنک فروش ۱۲ خرداد ۹۹ ، ۰۹:۱۲

  سلام آقایان تصمیم گیر در رتبه بندی،  این برجام رتبه بندی را معقولانه به سرانجام برسانید ما معلم هستیم گدای خیابانها ی تهران نیستیم با ۱۲هزارتومان سالیانه تشویقمان کنید اینقدر ما را تحقیر نکنید شرط بندی به راه انداخته اید اگه اینطوری بشه  اونطوری نمیشه ، اگه اونطوری بشه اینطوری نمیشه .  زنجانی چندین سال نفت را فروخت برای خودش اون موقع برای تریلیاردها دلار  حساس نبودید برای معلمان مظلوم فیلم بازی می کنید. وزیر آموزش و پرورش که مظلوم است او را اذیت می کنید 

   

 41. کبری سفیدیان
  کبری سفیدیان ۱۲ خرداد ۹۹ ، ۰۹:۰۱

  بنده دارای 24 سال خدمت و مدرک فوق لیسانی و دبیر دبیر ستان هستم با مقایسه فیش ها حقوق بنده ار همکارانی که هم مدرک |پایین دارند و هم سنوات کمی دارند کمتر است دریافتی ام سه میلیون و هفتصد هزار تومان میباشد لطفا بررسی و راهنمایی کنید

  • محمدی نژاد
   بستگی داره رتبه چند باشید و اینکه این 24سال رو کجا سپری کرده باشید بدون رویت دقیق مدارک چیزی نمیشه گفت (برای مثال شاید اون همکار به خاطر مناطق محروم از تعجیلی استفاده کرده و با نصف سابقه رتبه کامل گرفته باشه)
 42. ali

   سلام من فکر میکنم هرکس که به نفعش نیست اعتراض میکنه ، بایست تفاوتی بین رتبه یک وپنج باشه کسی که تازه اومده سرکار نباید افزایشش اندازه اونی باشه که بیست ، سی سال سابقه داره ، تازه ده درصد از رتبه پنجمی ها هم کم کردند که بایست اضافه بشه

 43. سالوادور

  سلام خواهشن این احکام رتبه بندی شرط بندی را تمام کنید این جدول مزخرف که برای رتبه بندی طراحی شده بیشتر توهین به فرهنگیان است چیکار می کنید؟ جدول نویسی تمرین می کنید 

 44. کیومرث

  جانباز ومدرک معادل دکترا دارم ودر حال حاضر معاون اجرایی می باشم فرق بین معاونی وهمترازی چیست ایا مبلغ همترازی از معاونی کمتر است  با تشکر 

  • محمدی نژاد
   تاجایی که میدونم ربطی بین این دو نیست از هم جدا هستند
 45. راضیه

  با سلام

  من با ۱۵ سال سابقه مناطق محروم، با مدرک فوق لیسانس و حکم حقوقی ۴۵۰۰۰۰۰ تومان، اواخر اسفند ۹۸ رتبه عالی گرفتم، ولی افزایش حقوقم ناچیز بوده ۲۲۰ تومان. لطفا راهنمایی کنید چطور همکارم ک اخر برج ۹ رتبه عالی گرفته و سابقه و....از من کمتر بوده افزایش ۴۳۰ تومان داشته، ولی من ایقد کم افزایش داشتم.

  • محمدی نژاد
   بین بازه ای که شما فرمودید افزایش 50درصدی اعمال شده که با رتبه بندی ادغام و کسر شده . به همین دلیل گفته میشه که رتبه بندی ناقص اجرا شده .اگر کامل اجرا بشه افزایش شما به نسبت خوبی بهتر میشه
 46. مهدی از تهران
  مهدی از تهران ۲۱ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۱:۵۴

  با سلام و درود

  در آزمون رتبه بندی ۵ بنده حد نصاب نمره را کسب کردم و از ۹۹/۱/۱ مشمول دریافت رتبه میشدم ام هنوز برای بنده حکم صادر نشده. آیا حکم صادر می شود یا خیر؟ کارگزینی منطقه میگه باید دستورالعمل صدور حکم به ما ابلاغ بشه و ما نمی تونیم برای شما حکم صاد کنیم! پس آزمون واسه چی بوده،؟

  • محمدی نژاد
   آزمون لازمه صدور حکم است یعنی بعد از اینکه دستور العمل ابلاغ شد برای افرادی که در آزمون قبول شده اند از تاریخ مشمولیت ، حکم جدید صادر میشه
 47. کیومرث

  ایا کسانی که رتبه عالی دارند و28 هم سابقه دارند باید مجددا امتحان دهند باتشکر

 48. saleh.ahar

  با سلام و احترام

  بنده با سنوات خدمت 14 سال و 1 ماه (تا اول اسفند 98) که شامل دو سال تربیت معلم و 20 ماه خدمت سربازی و 10 سال و 5 ماه تدریس در روستا قرار بود تیر 99 عالی برام بزنن ولی کارگزینی منطقه (آذربایجان شرقی - اهر) تاریخ ارتقای رتبه بنده رو سال 1400 اعلام کرد در حالیکه در مناطق همسایه همدوره ای های بنده حتی بدون خدمت سربازی آزمون رتبه بندی شرکت کردن و قبولی هم گرفتن و قراره براشون 1 تیر 99 عالی بزنن می خواستم ببینم کار اون مناطق تخلف بوده یا منطقه ی ما کوتاهی می کند .

  لطفا توضیحات کاملی بدهید .

  با تشکر از شما

  • محمدی نژاد
   بر اساس آخرین بخشنامه رتبه بندی و آخرین بخشنامه مربوط به تعجیل(سال88) سابقه تجربی(با احتساب تعجیل و ....) حداقل باید 12 سال باشه به نظر من کار اون مناطق تخلف است
 49. ناشناس

  ایا نمره هایی که دوباره برا رتبه هازدن توی  ltmsوبا ده نمره ارفاق قبول کردن واقعا قبول شده ایم یا نه 

 50. مهدی

  سلام در ltms چه اتفاقی افتاده؟ من در آزمون رتبه بندی ۶ اسفند نمره ام ۷۷.۵ شده بود. تا دیروز نتیجه رو زده بود شما حداقل نمره را کسب نکردید و در این مرحله مجاز نیستید. امروز سامانه رو چک کردم در قسمت نمره، نمره ام ۸۷.۵ شده و در قسمت نتیجه عنوان قبول شدید رو ذکر کرده. چه اتفاقی افتاده؟!

 51. مریم

  سلام  آیا برای ازمون مجددا  تکرا قبل از عید هست  شنیدم ۱۴ اسفند تکرا ازمون است صحت داره 

 52. ناصر

  سلام.من برای رتبه ۲ امتحان دادم و قبول شدم ولی گفتن از اول مهر ۹۹ شاملت می شه. اون موقع باید دوباره امتحان بدم یا همین نمره قبوله؟

  • محمدی نژاد
   فعلا چیزی نمیشه گفت ولی احتمال میدم نیازی نباشه
 53. سپهر

  یه روز قبل از امتحان رتبه بندی یه جدول به عنوان سر فصل های جدید  رتبه بندی  در سامانه ضمن خدمت قرار دادن که رتبه بندی 5 فقط برنامه درس ملی و  طرح تحول بنیادین از صحفه 261تا263 بخونن روز امتحان جدول رو حذف کردن و  تحول بنیادین هم گفتن از صفحه 331 نا صفحه 363 که کلا ا صلا وقت نشد دوباره سرفصل های جدیدو بخونم حالا تکلیف چی جدول اشتباه میزارید بعد روز امتحان اصلاحش میکند

 54. مهدی

  سلام من هم نمره ام ۷۷.۵ شد . سه روز مطالعه میکردم و با اعتماد به نفس بالا امید به قبولی داشتم ولی نشد. به نظرم بعضی از سوالات خارج از منابع معرفی شده بود. آیا آزمون باز هم تکرار میشه یا نه؟ اگر تا آخر سال برگزار میشه به مطالعه ادامه بدیم.

 55. علی

  6اسفند با یه مکافاتی تونستم امتحان بدم ولی نمره زیر 80 شده .به گفته معاون وزیر حداقل نمره را50اعلام کرده بود .چرابه گفته خودشون ایمانی ندارند .با این نحوه رتبه بندی باید به ریشتون خندید .

 56. فاطمه

  من در تاریخ ۹۸/۱۲/۶امتحان رتبه بندی را شرکت کردم اول امتحان که دوبار اینترنت قطع شد وبعد هم سریع جواب دادم نمره را ۷۲.۵شدم چرا به روستاها توجه نمیشه که نمیتوانند منابع جدید را داشته باشند و نمره اینقدر سقفش بالا است برای رتبه۵ خدا لعنتتون  کنه با رتبه دادنتون 

 57. مجتبی

  سلام خسته نباشید،نمره آزمون رتبه بندی بعد از چه مدت ثبت میشه؟

 58. مریم

  سلام خسته نباشید ببخشید من در رتبه 5 در امتحان 77.5شدم به نظرتان رتبه بندی رو قبول می کنند

 59. بازنشسته

  جناب آقای محمدی نژاد سلام ببخشی که مزاحم شدیم آیاامیدی هست که رتبه بندی برای بازنشستگان 98 اجرا شود وکی نتیجه را اعلام میکنند با تشکر عرض پوزش از زحمات بی منتتان

 60. اکبر کمالی گیلان -تالش
  اکبر کمالی گیلان -تالش ۰۳ اسفند ۹۸ ، ۱۳:۱۰

   جناب آقا ی  مهندس محمدی نژاد سلام علیکم خدا قوت خسته نباشید  سئوالات زیاد وقت کم  فدات شوم مهندس جان سطح عملکرد برای پایه ششم کامل شده  تائید هم شده در چاپ گزارش تحصیلی دوصفحه چاپ میشود قسمت آخر نام معلم معاون  مدیر درصفحه  دوم چاپ میشه لطفاٌ راهنمایی بفرمایند  متشکرم مهندس جان میشه لطفا با شما  تماس بگیرم  شمار ه اگر ممکنه اعلام فرمائید 

  • محمدی نژاد
    از تایید خارج کرده و ویرایش نموده و قسمت توضیح عملکردی رو کاهش بدید (البته اینکه در دوصفحه چاپ می شود اشکال نیست)
 61. محمود ازتهران
  محمود ازتهران ۰۳ اسفند ۹۸ ، ۱۱:۳۰

  سلام وسپاس.  درکارنامه ابتدایی سناد معاون اجرایی  اموزگار یک پایه هم هست. 

  پایین کارنامه فقط یکی را مپذیرد.اموزگار یامعاون. راهی دارد؟

  • محمدی نژاد
   راهش همینه که ایشون رو به عنوان معلم پایه مورد نظر ثبت کرده باشید اگر انجام داده اید راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه
 62. فرهنگی

  آقای محمدی نژاد سلام وخسته نباشی فرمودید پیگیر رتبه بندی بازنشستگان 98 هستی جه شد از پیگیری ولسوزی بی دریغتان ممنونیم

 63. مریم

  سلام 

  آقای محمد نژاد خسته نباشید  پس چرا حکم یک سال تعجیل ما را نمی زنن میگن باید تحت هر شرایطی دو سال آموزشی داشته باشید چه با تعجیل چه بی تعجیل ؟ ممنون 

  • محمدی نژاد
   درست گفتن تعجیل شرط تجربی رو کاهش نمیده چون تو بخشنامه نوشته باید حداقل دوسال آموزشی داشته باشید مگر اینکه بعدا تغییراتی را انجام بدن
 64. Nasser.hamidnzhad

  سلام

  30بهمن ساعت16-15  ک آزمون رتبه ی 5یا عالی بود،ضمن اینکه با دقت و اعتماد ب نفس بالایی جهت آزمون مطالعه کرده بودم و مطمئن بودم در آزمون نمره 80و حتی بالای 80را جهت رتبه ی 5 یا عالی  اخذ خواهم کرد. سوال ۳۷ بودم و ۱۳دقیقه هنوز تا پایان آزمون وقت داشتم،ک متاسفانه یهویی خطا زد و قطع شد و نوشت ک زمان آزمون شما ب پایان رسیده هست،و در این زمان حتی تماسها ی تلفنی نیز دچار اشکال شده بوددرصورتیکه با لپ تاپ و Wifi آزمون را در شهر یاسوج دادم. خواهشمند است نسبت ب این موضوع با جدیت چاره ای اندیشیده شود.

  با سپاس فراوان

 65. فرزاد

  کجایی دنیا نمره قبولی را ۸۰درصد نمره قبولی قرار می دهند که رتبه بندی چنین کرده .

  خوب بگویند نمی خواهیم بدهیم .

  این بازی ها چیه دیگر 

  خدا لعنتشان کند

   

 66. مهرداد

  سلام

  امروز امتحان رتبه بندی دادم رتبه۵ اما حین امتحان ساید خطا داد ونتونستم ادامه بدم .

  چقدر سوالات سخت و وقت گیر بود

  دوباره آزمون برگزار بشه و از حداقل نمرات هر رتبه مخصوصا رتبه ۵ کاسته بشه واقعا سخته.

 67. فرهنگی

  سلام آقای محمد نژاد وضعیت بازنشستگان 98 و دستور وزیر محترم جهت اجرای رتبه بندی بازنشستگان 98 کی مشخص می شود لطفا با جواب موثق خیال بازنشستگان را راحت فرمایید ممنون

 68. امید،زابل
  امید،زابل ۳۰ بهمن ۹۸ ، ۱۷:۴۷

  با سلام

  من ازمون رتبه ۵رو دادم و نمره ام۵۲.۵شد،خیلی ازمونش سخت بود،

  ایا باز دوباره برام فعال میشه ک امتحان بدم و نمره حدنصاب رو کسب کنم؟

   

  • محمدی نژاد
   بر اساس آخرین اطلاعیه تا ابتدای سال بعد فعال نخواهد شد مگر اینکه تصمیم دیگه ای گرفته بشه
 69. هانیه

  سلام. من در آزمون 65گرفتم برا رتبه 4

  این به معنی قبول نشدن در امتحانه؟ 

 70. مریم

  باسلام و احترام

  با توجه به بند ( 10 ) اطلاعیه 84 - 98 اداره کل اموراداری و تشکیلات مبنی بر اعمال تعجیل در ارتقاء رتبه برای مشمولانی که در مناطق کمتر توسعه یافته اشتغال به خدمت دارند ؛ لذا کلیه همکارانیکه در مناطق یاد شده خدمت نموده اند ؛ به ازای هر یک سال سوابق تجربی ( از 1388/01/01 به بعد ) 2 سال قابل محاسبه خواهد بود . بنا بر این با لحاظ تعجیل ، سابقه تجربی مورد نیاز برای ارتقاء هر رتبه مندرج در بند ( 1 ) اطلاعیه 84 - 98 اداره کل اموراداری و تشکیلات بترتیب برای رتبه 1 : 1 سال سابقه تجربی - رتبه 2 : 3 سال سابقه تجربی - رتبه 3 : 6 سال سابقه تجربی - رتبه 4 : 9 سال سابقه تجربی - رتبه 5 : 12 سال سابقه تجربی می باشد.

   *آیا با این اطلاعیه برای رتبه یک ۱ سال تجربی با تعجیل کفایت میکنه؟

  **فاصله رتبه ۱ و رتبه ۲ چطوری خواهد بود ؟

  تشکر

  • محمدی نژاد
   برای رتبه 1 با تعجیل 1سال کفایت میکنه در مورد فاصله رتبه ها نیز فعلا مشخص نشده است ولی براساس آخرین بخشنامه رتبه بندی 4سال بین رتبه2 و1 می باشد
 71. زیادعلی رحیمی
  زیادعلی رحیمی ۲۹ بهمن ۹۸ ، ۱۳:۱۱

  با سلام وعرض خسته نباشید محضر اقای محمدنزاد.استاد امروز آزمون دوره ی ضمن خدمت بنیان های حکومت اسلامی بود اصلا جهت ورود به سامانه کد امنیتی نگذاشتند که باز بشه

   

  • محمدی نژاد
   به مسئولین مربوطه اطلاع میدم ولی اگر مشکل سراسری نباشه بعید میدونم کاری بکنند
 72. معلم ، بستان آباد
  معلم ، بستان آباد ۲۹ بهمن ۹۸ ، ۱۱:۰۳

  سلام.معلمانی که توانسته اند رتبه یک را کسب کنند هنوز حکم آنها صادر نشده است. پس چه زمانی حکم صادر می شود ؟

 73. ایین

  ۱۰۱۰۹۹رتبه عالی میشم۲۷ امتحان باید بدم تعجیل خوردم معاون پرورشی ام زده متقاضی اموزشی 

  آزمون مجدد کی هست؟

  • محمدی نژاد
   کسایی که تا 3خرداد99 زمان رتبه شون هست(براساس قانون تعجیل قدیمی) باید در آزمون 27بهمن شرکت کنند
 74. رحیمی، همدان
  رحیمی، همدان ۲۴ بهمن ۹۸ ، ۱۴:۰۷

  سلام ببخشید چرا ازمون 27 بهمن فقط یک ساعته( 16-15) ؟ احتمال داره افزایش بدن تعداد ساعات رو؟ برای رتبه یک سه ساعت با زمان متفاوت گذاشته بودن!

  چرا کسایی که به اینترنت دسترسی ندارن رو در نظر نمیگیرن

 75. بازنشسته

  سلام جواب رتبه بندی بازنشستگان 98 را کی اعلام میکنند لطفا پیگیری فرمایید باتشکر وسپاس

 76. محمد کلیبر
  محمد کلیبر ۲۳ بهمن ۹۸ ، ۲۰:۵۵

   

   

   

   

   

                             بسم تعالی

  سلام وقت حضرتعالی بخیرو شادی :

  ۱_بنده مهر ۹۹ دوسال آموزشی ام تمام میشه الان امتحان دادم قبول شدم آیا تا اوموقع دوباره امتحان خواهم داد یا نه ؟ 

  ۲- ضمنا سال بعد که ۳ سال تجربه آموزشی با تعجیل میتوانم رتبه ۲ را بگیرم هرچند سابقه غیر آموزشی اداری هم دارم ؟

                                   سپاس- از جنابعالی 

  • محمدی نژاد
   1- فعلا مشخص نیست
   2-در این مورد مشکل توقف در رتبه 1 مشکل ساز است که باید صبر کنید شاید تغییر یابد
 77. نوروزی -ملکان
  نوروزی -ملکان ۲۳ بهمن ۹۸ ، ۲۰:۱۱

  سلام وخسته نباشید.اقای محمدی نژادعزیز برای بنده دررتبه5 خاص را کارگزینی تعریف کرده بود(فعال کرده بود)من هم فرمهای مربوطه(صلاحیت عمومی تخصص و...)را پر کردم و در آخرگزینه ثبت را زدم.ثبت شد.و امتیاز کل 85.5 شد.شب که  فرمها را پرکرده بودم.تا صبح تغییرنکرده بود.اما دوربر ساعت 10صبح که وارد سامانهltms شدم گزینه نظام رتبه بندی را که زدم نوشته بود درخواست رتبه رتبه بندی آن را که زدم آمد شما امسال رتبه لازم را کسب کرده اید.به اداره مراجعه کردم و با کارشناس کار گزینی صحبت کردم سر در نیاورد و گفت مشکل از سیستم است لطفا  سریع راهنمایی کنیدچه کار باید کنم چون27 بهمن هم ازمون است بتونم آزمون بدم .با تشکر از زحمات شما

  • محمدی نژاد
   تا فردا صبر کنید اگر درست نشد به کارگزینی بفرمایید مجدد ثبت کنند
 78. رمضانی -گیلان
  رمضانی -گیلان ۲۳ بهمن ۹۸ ، ۱۶:۲۳

  سو الات ازمون مدیریت تابستان رو ندارید برام بفرستید

 79. رحیمی، همدان
  رحیمی، همدان ۲۳ بهمن ۹۸ ، ۱۴:۰۱

  سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون رتبه بندی 27 بهمن باید چه نمره ای کسب کنیم که قبول شیم؟

  • محمدی نژاد
   رتبه یک 50%-رتبه دو 55- رتبه سه 65 - رتبه چهار 70 -رتبه پنج 80

 80. رسول

  سلام وخسته نباشید آقای محمدی نژاد عزیز

  بنده از اداری (انبارداری) به آموزشی تبدیل شدم سابقه بنده (اداری ۹ سال) (آموزشی ۱/۵ ساله) در شرح حکم من نوشتند برابر مقررات ۲ سال طبقه و ۳ سال رتبه خواهید گرفت چه مناطق کمتر توسعه باشید یا نباشید برای شما فرق نخواهد کرد رتبه و طبقه طبق شرح حکم خواهید گرفت . آیا الان با آمدن رتبه بندی  جدید وبرگشت تعجیل قیضیه ما چگونه خواهد بود ؟ ممنون از راهنمایتان 

   

  • محمدی نژاد
   تعجیل بر اساس روال قبل خواهد بود فقط برای مناطق کمتر توسعه یافته و بر اساس همان قانون حداقل باید نصف سابقه مورد نیاز آموزشی باشد مثلا اگر برای رتبه سه 18 سال سابقه لازم است با محاسبه تعجیل حداقل 9سال باید آموزشی داشته باشید(البته شاید این مورد برای کسی که از اول معلم بوده معنی نداشته باشد ولی برای کسی که مثل شما هم اداری بوده و هم آموزشی مهم است)
 81. رمضانی -گیلان
  رمضانی -گیلان ۲۲ بهمن ۹۸ ، ۱۹:۳۱

  سلام استاد  نمونه سوال هم برای ازمون رتبه 5 دارید

 82. رمضانی -گیلان
  رمضانی -گیلان ۲۲ بهمن ۹۸ ، ۱۹:۰۹

  سلام خسته نباشید منظور از رتبه 5 خاص چیه در ضمن  برام نوشته بودید مدیر مدرسه من معاون اجراییم اداره باید تایید کنه یا مدیر چون  هنوز در سا مانه نظارت نیومده مدیر باید در سا مانه نظارت تایید کنه اگر سریع جواب دهید ممنونم

  • محمدی نژاد
   رتبه 5 خاص یعنی این رتبه توسط کارشناس کارگزینی ثبت شده . مدیر باید در سامانه ضمن خدمت تایید کنه( با کدمدرسه و رمزی که از اداره دریافت میکنه)
 83. معلم ، بستان آباد
  معلم ، بستان آباد ۲۲ بهمن ۹۸ ، ۱۱:۱۴

  سلام و خسته نباشید.

  شما قبلا گفتید که اگر از 6سال سابقه 3سال سابقه تجربی داشته باشیم می توانیم در آزمون برای ارتقاء به رتبه 2شرکت کنیم.اما بعدا گفتید طبق بخشنامه اولیه رتبه بندی باید چهار سال در رتبه 1توقف کرد.اگر ممکن است راهنمایی بفرمائید.

  • محمدی نژاد
   شرایط رتبه 2 
   حداقل 6سال سابقه 3سال تجربی(تعجیل) و 4سال توقف در رتبه 1 
   دانشگاه هم تو حالت عادی نصفش حساب میشه  اما تو تعجیل فرق میکنه
 84. کیومرث

  29 سال سابقه دارم ورتبه عالی هم 5 سال پیش گرفتم والا در حال حاضر در حالت اشتغال به سر می برم ایا باید در این ازمون شرکت کنم لطفا راهنمایی فرمایید

 85. سما جمالی

  سلام، خسته نباشید، در 20 بهمن 98 سابقه من شد 7 سال تمام، 4 سال تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و 3 سال سابقه تجربی، قبل از اجرا شدن طرح رتبه بندی در این تاریخ شامل رتبه پایه میشدم، الان باید تو امتحان ارتقاء رتبه شرکت کنم یا برای شرکت باید 6 سال سابقه تجربی باشد؟

  • محمدی نژاد
   اگر مشمول تعجیل بشید شرکت کنید ولی در حالت عادی نصف دانشگاه محاسبه میشه و نمیتونید شرکت کنید
 86. رمضانی گیلان
  رمضانی گیلان ۲۲ بهمن ۹۸ ، ۰۱:۵۴

  با سلام برای رتبه ۵ که عالی بود حذف شده الان کار گزینی برای من ثبت داده و امتیاز همداده ۱۰۰-۸۹ ولی باز نوشته تکمیل فرم   وقتی پر میکنم ثبت نمیده  و گزینه ورود به کلاس هم فعال نیست ممنون

 87. مجتبی

  با عرض سلام و خسته نباشید،ممکنه لطف کنید بفرمایید حداقل نمره آزمون برای رتبه ۵ چنده؟

 88. اکرم کنگرانی فراهانی
  اکرم کنگرانی فراهانی ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۲۳:۰۱

  باسلام در حکم جدید در مهر زدندند سابقه ی من 11سال و 29 روز ایا می توانم در آموزن 27 بهمن برای رتبه 3 شرکت کنم .

 89. معلم ، بستان آباد
  معلم ، بستان آباد ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۱۸:۱۷

  سلام و تشکر از راهنمایی هایتان.

  من در آزمون رتبه بندی که توانستم رتبه 1را کسب کنم نمره 67.5 گرفتم.می خواستم بدانم از 40سوال تقریبا به چند سوال پاسخ درست دادم و اگر از آن تعداد پاسخ درستی که داده ام یکی را اشتباه پاسخ می دادم باز هم می توانستم در آزمون نمره قبولی کسب کنم؟

  • محمدی نژاد
   27 سوال درست پاسخ داده اید تا 20 سوال صحیح قبول است
 90. معلم،بستان آباد
  معلم،بستان آباد ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۱۵:۵۱

  سلام.من ورودی 92 دانشگاه فرهنگیان هستم  و از مهر سال 96در مدرسه مشغول به تدریس هستم ودر آخرین حکمم(مهر امسال) سابقه 5سال و 5ماه نوشته شده.در آزمون رتبه بندی شرکت کرده و رتبه 1را کسب نمودم.با توجه به این می توانم در آزمون 27بهمن برای ارتقاء به رتبه 2شرکت کنم؟

 91. زهرا - بستان آباد
  زهرا - بستان آباد ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۱۴:۴۹

  با سلام 

  می خواستم بدونم مدیران از کدام قسمت بایستی امتیازات همکاران مشمول رتبه بندی را تایید نمایند.

  • محمدی نژاد
   با نام کاربری کد مدرسه و برای رمز باید از کارشناس رمز بگیرند بعد از وارد شدن به سایت قسمت رتبه بندی 
 92. Ali

  باسلام واحترام خسته نباشید 

  درمورد تعجیل کسانیکه از این به بعد در روستا و مناطق محروم خدمت می خواهد بکند  طبق بخشنامه سال ۸۸ اعمال تعجیل خواهد شد . باتشکر

 93. معلم،بستان آباد
  معلم،بستان آباد ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۱۲:۴۳

  سلام.در اطلاعیه جدید رتبه بندی گفته شده :کسانی که با توجه به طرح طبقه بندی مشاغل و دستور العمل های ارسالی از تاریخ 98/7/1تا 99/3/31 با دریافت تعجیل در سابقه تجربی می توانند به رتبه بالاتر ارتقاء یابند. یعنی من که در مهر ماه امسال 5سال و5ماه سابقه دارم و در فروردین ماه سال بعد،6سال سابقه خواهم داشت،می توانم در آزمون 27بهمن شرکت کنم ؟

 94. نوروزی-ملکان
  نوروزی-ملکان ۲۱ بهمن ۹۸ ، ۱۲:۰۳

  سلام خسته نباشید.با تعجیل وقت عالی من رسیده است و بخشنامه اومده آنهایی که با تعجیل وقت رتبه شان رسیده باید در آزمون روز 27 بهمن شرکت کنند اما در داخل سامانه ضمن خدمت نوشته شما رتبه مربوطه را کسب نمودید.لطفا راهنمایی کنید تکلیف من چیست.

   

  • محمدی نژاد
   باید کارشناس امور اداری(کارگزینی) ابتدا شما رو ثبت کنه
 95. عسل ناصری

  سلام خسته نباشید ببخشید اگه من بخوام شیمی یازدهم رو حذف واحد کنم چیکار باید بکنم؟ 

  دانش آموز یازدهم رشته علوم تجربی هستم

 96. الهام،تبریز
  الهام،تبریز ۲۰ بهمن ۹۸ ، ۱۳:۰۵

  با سلام.در آخرین حکم من (امسال مهر ماه)سابقه 5سال و 5ماه نوشته شده،آیا می توانم در آزمون 27بهمن برای ارتقاء به رتبه 2شرکت کنم؟

 97. الهام-تبریز
  الهام-تبریز ۲۰ بهمن ۹۸ ، ۱۲:۰۵

  با سلام.من در آزمون رتبه بندی 14بهمن شرکت کرده و نمره قبولی کسب کردم. اما مجددا آزمون رتبه مقدماتی در 26بهمن،برایم فعال شده،آیا دوباره در این آزمون باید شرکت کنم ؟

  • محمدی نژاد
   برای رتبه 1 آزمون 26لازم نیست  مگر اینکه شامل قوانین رتبه 2 شوید که آزمون آن 27 بهمن می باشد
 98. شیرین.زابل
  شیرین.زابل ۲۰ بهمن ۹۸ ، ۰۹:۵۶

  سلام آبان ماه خبره شدم ولی نظام رتبه بندی ک اجرا شد حذف شد.داخل سامانه ضمن خدمت نوشته شما رتبه مربوطه رو کسب نمودید.اداره مراجعه کردیم گفتن هنوز بخشنامه نیامده برامون.اصلا اطلاع ندارن ک باید آزمون بدیم.لطفا راهنمایی کنید

  • محمدی نژاد
   بخشنامه هنوز ارسال نشده ولی بر اساس اطلاعیه وزارت تعجیل محاسبه خواهد شد اما هنوز سامانه ltms بروز نشده
 99. مهلا از تهران
  مهلا از تهران ۱۹ بهمن ۹۸ ، ۱۸:۱۸

  با سلام و خسته نباشید . لطفا سوالات آزمون رتبه بندی را در سایت قرار دهید تا با سوالات آشنا شویم . با تشکر از زحمات شما 

 100. علیزاده بستان آباد
  علیزاده بستان آباد ۱۹ بهمن ۹۸ ، ۱۰:۳۶

  سلام من در سوم بهمن رتبه ی خبره (تعجیل در رتبه) را شامل می شدم که الان در رتبه ی3 قرار گرفته ام تکلیف ما چیست ما هم در آزمون شرکت خواهیم کرد؟

 101. محسن فراهانی
  محسن فراهانی ۱۹ بهمن ۹۸ ، ۰۸:۱۹

  سلام ما شب عید شامل رتبه جدید می شویم الان باید آزمون بدهیم یعنی 1/1/99

 102. فراهانی

  باسلام،من اسفندماه عالی می شدم،بااین شرایط،کی برام رتبه عالی رو می زنن.آیا باید سه سال بگذره،اون همکاری که شهریور عالی شده،یک مهرهم نظام رتبه بندی براش زدن.ولی برای ما که الان عالی میشیم،آیا باید سه سال صبرکنین؟؟؟؟

  • محمدی نژاد

    پیرو پیگیری از وزارت احتمالا روال محاسبه رتبه همکاران در مناطق محروم بر اساس روال قبلی خواهد بود بنابراین همکارانی که بعد از تاریخ 98/07/01 مشمول رتبه براساس تعجیل می شدند  خود برای آزمون محیا کنند شرط صدور حکم قبولی در آزمون است

 103. مدیر

  با سلام ببخشید همکارانی که رتبه های عالی و خبره انها در رتبه بندی حذف شده باید چکار کنند

  • محمدی نژاد
   اگر بر اساس سوابق درج شده در این اطلاعیه همچنان مشمول این رتبه ها می شوند باید از سایت ضمن خدمت فرم رتبه بندی را تکمیل کرده و در آزمون روز 27 بهمن کنند
 104. سراوانی چابهار
  سراوانی چابهار ۱۶ بهمن ۹۸ ، ۱۳:۴۰

  سلام.آیا برای برگشت تعجیل باید آزمون بدیم؟؟وگفتین ک بهمن ماه تعجیل بر نمیگرده.آیاماه بعد این اتفاق میفته؟؟

  • محمدی نژاد
   هنوز در مورد تعجیل بخشنامه یا اطلاعیه ای صادر نشده(16 بهمن)
 105. مریم.زابل

  سلام.بهمن ک حکم ما رو اصلاح نکنن آیا ماه بعد این کار انجام میشه؟؟لطف کنید بگین در مورد کمک هزینه مهد کودک باید چیکار کرد؟؟؟

  • محمدی نژاد
   بله تو اسفند انجام میشه در مورد کمک هزینه هم فعلا ثبت میکنند ولی پرداختش میمونه برای بعد
 106. موسوی

  سلام وزیر گفتند حذف ضریب تعجیل منطق محروم وروستائی حل خواهد شد. آیا. ضریب تعجیل دررتبه بندیدر بهمن ماه بر گشت خواهدکرد حکم اصلاحیه صادر خواهد شد یا نه؟

 107. صابر زاهدان
  صابر زاهدان ۱۳ بهمن ۹۸ ، ۱۴:۴۸

  سلام وقتتون بخیر.کمک هزینه مهدکودک رو چن. ساله قراره بده .ولی هنوز خبری نیس.در صورتیکه بعضی از فرهنگیان میگین شکایت کردن و کمک هزینه رو گرفتن   لطفا راهنمایی کنید

 108. مریم.سیستان وبلوچستان
  مریم.سیستان وبلوچستان ۱۳ بهمن ۹۸ ، ۱۴:۳۱

  سلام.فرم درخواست رتبه داخل سامانه ضمن خدمت هس البته نوشته برای رتبه یک.حکم منم ک خبره بوده حذف شده پرش کنم؟؟؟لطف کنید هر سریعتر منابع آزمون رو اعلام کنید

 109. مریم

  تاریخ آزمون چندم هس؟؟آیا منابعی هم داره؟؟

 110. مریم. زابل سیستان و بلوچستان
  مریم. زابل سیستان و بلوچستان ۱۲ بهمن ۹۸ ، ۱۳:۳۲

  یادم رفته بود اسم شهر رو بنویسم

 111. مریم

    سلام. وقتتون بخیر. برای من حکم خبره حرفه ای رو 2/8/98زدن.ولی نظام رتبه بندی رو که اجرا کردن  خبره حرفه ای رو حذف کردن. آیا دوباره برام حکم زده میشه؟؟ شرایط خاصی داره؟؟ 

 112. محمد اسکندری نسب-جیرفت
  محمد اسکندری نسب-جیرفت ۱۲ بهمن ۹۸ ، ۱۱:۵۱

  با سلام -اینجانب در تاریخ 1398/10/12 رشته شغلی ام از اداری به آموزشی تغییر پیدا کرده در چه صورت رتبه بندی شامل من می شود در حال حاضر معاون امور عمومی مدرسه می باشم./.

  • محمدی نژاد
   اگر رشته شغلی تغییر کرده باشه از 98/01/1 شامل شما می شود البته بر اساس روشی که اعلام شده هر 6ماه یک بار رتبه های جدید بررسی خواهد شد .(ولی اگر شرایط تغییر یابد از همان 98/10/12 شما را شامل خواهد شد)
 113. ناهید تهران
  ناهید تهران ۰۷ بهمن ۹۸ ، ۲۱:۲۳

  سلام

  ببخشید برای من زده شما موفق ب کسب رتبه 0شدید مشخصات شما برای صدوراحکام ب اداره ارسال خواهد شد

  درصورتی ک آزمونمو ۶۷.۵شدم

  پس چرا 0؟؟

  • محمدی نژاد
   اگر تو بقیه فرمها صلاحیت عمومی و تخصصی بالای 50 و در میانگین سه صلاحیت بالای 60 بشید حکمتون زده میشه
   فرم های قبلی رو بررسی کنید
 114. محمد

  سلام 

  ببخشید منابعی که تو سایت هست رو ما در دانشگاه به عنوان دروس اصلی پاس کردیم و چرا از بقیه همکاران هیچگونه امتحانی گرفته نشده؟ 

  یه جورایی قصد ناعدالتی در مورد ما دارن!

 115. بازنشسته
  بازنشسته ۲۸ دی ۹۸ ، ۱۵:۵۰

  جناب آقای موسوی سلام خواهش می کنم که برای بازنشستگان 98/7/1 رایزنی با امور اداری فرمایید که رتبه بندی برای پاداش شامل بازنشستگان 98/7/1 می شود یانه از اینکه مزاحم وقت شریفتان شدم پوزش می طلبم با تشکر از زحماتتان