۰۴ اسفند ۹۷ ۰۷:۵۲
بازديد: ۲۹۸۴ نويسنده : محمدی_نژاد

نقل و انتقالات ۹۸ فرهنگیان

کارگزینی

لطفا فقط از طریق سیستم رایانه مجهز به پرینتر واز مرورگر فایرفاکس و کروم استفاده نمایید(از تلفن همراه برای ثبت درخواست استفاده ننمایید)

 پس از هربار ویرایش درخواست ، کد پیگیری جدیدی به شما تعلق می گیرد و کد پیگیری قبلی باطل می شود.

متقاضیان گرامی ؛ با توجه به اینکه در پایان مراحل ثبت درخواست انتقال ، لازم است از فرم امتیاز بندی پرینت تهیه شود ، از دستگاههای مجهز به پرینتر برای ثبت درخواست استفاده نمایید.

.

.

دانلود بخشنامه نقل و انتقالات درون و برون استانی 98

سایت نقل و انتقالات درون سازمانی(آذربایجان شرقی)

سایت نقل و انتقال برون سازمانی(کلیه استان ها)

.

.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی با اشاره به ابلاغ بخشنامه نقل و انتقالات فرهنگیان در سال ۹۸ اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش سالانه با تعداد زیادی تقاضای نقل و انتقلات مواجه است و کارکنان رسمی، پیمانی، رسمی آزمایشی و قراردادی شامل بخشنامه نقل و انتقالات می شوند.

وی در بررسی نقل و انتقالات، اصلی‌ترین شرط را عدم ایجاد خلا نیروی انسانی  و به هم نخوردن تراز نیروی انسانی دانست و افزود: حداکثر همکاری را با فرهنگیان در برآورده کردن نیازهای فرهنگیان خواهیم داشت‌.

الهیار ترکمن با اشاره به شروطی که در بخشنامه نقل و انتقلات آمده است، اظهار کرد: برای انتقال موقت به حداقل دو سال سابقه کار و برای انتقال دایم حداقل ۵ سال خدمت تمام وقت و نداشتن تعهد به منطقه مبدا لازم است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی گفت: به صورت میانگین تا ۶۰ درصد تقاضای نقل و انتقالات فرهنگیان موافقت می شود.

وی با اشاره به انتقال اضطراری فرهنگیان اظهار کرد: امسال نقل و انتقالات زود شروع شده است تا تکلیف همکاران زودتر مشخص شود، مناطق قبل از سال تحصیلی به شرایط با ثباتی برسند و در ستاد هم بتوانیم قابلیت برنامه ریزی داشته باشیم لذا تا پایان اردیبهشت ماه نتایج قطعی نقل و انتقال فرهنگیان مشخص خواهد شد اما یک فرصت اضطراری برای فرهنگیانی که شرایط خاص در تابستان برای آنها به وجود آمده است دیده می شود تا در زمان نقل و انتقال اضطراری که فرصت آن از ۱۵ تا ۲۵ شهریور ماه، اقدام کنند.

الهیار ترکمن گفت: ثبت در خواست های انتقال از ابتدای اسفندماه شروع شده و تا پایان فروردین ماه در سامانه enteghal.medu.ir قابل انجام است که فرهنگیان می توانند مدارک خود را در سایت آپلود کنند یا پس از ثبت نام مدارک مورد نیاز را به امور اداری منطقه محل خدمت خود ارایه دهند و همزمان همکاران اداری در مناطق به بررسی درخواست ها خواهند پرداخت و نتایج به مرحله بالاتر در استان ها ارسال خواهد شد.

وی در مورد اعلام نتایج درخواست ها گفت: تا پایان فرودین ماه برای انتقال موقت و تا پایان اردیبهشت ماه نتایج انتقال دایم اعلام می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از همکاران فرهنگی خواست تا تمام شرایط نقل و انتقال را بررسی کنند و در صورت دارا بودن شرایط درخواست خود را ثبت کنند .

وی افزود : همچنین همکارانی که مدت کمی است در استخدام آموزش و پرورش هستند، در نظر داشته باشند که آنها به دلیل نیاز منطقه بومی خود استخدام شده اند و به آن منطقه تعهد خدمت دارند لذا تا پایان تعهد خود اقدام به درخواست انتقال نکنند. 

جدول زمان بندی انتقالات  داخل استان آذربایجان شرقی

سال 99-98

 

ردیف

نوع فعالیت

مجری

از تاریخ

تا تاریخ

1

ابلاغ شیوه نامه نقل و انتقالات

اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل

25/12/97

 

2

توزیع کد رمز به متقاضیان

 

امور اداری و تشکیلات نواحی و مناطق

 

25/12/97

25/01/98

3

ثبت نام اینترنتی و ارائه مدارک به امور اداری  و تشکیلات ناحیه / منطقه

متقاضیان

25/12/97

25/01/98

4

کنترل و بررسی و تائید درخواست متقاضیان در سایت مربوطه

امور اداری و تشکیلات ناحیه / منطقه

25/12/97

25/01/98

5

ارائه مدارک استثناء و موقت متقاضیان انتقال به کارشناسی نقل و انتقالات اداره کل

کارشناس امور اداری و تشکیلات ناحیه / منطقه

25/12/97

25/01/98

6

تکمیل فرم اعلام نیاز  و عدم نیاز رشته ها در  سامانه اینترنتی

کارشناس مربوطه منطقه با هماهنگی  امور اداری  و تشکیلات ناحیه / منطقه

18/01/98

31/01/98

7

بررسی و کنترل  و تائید در سامانه اینترنتی  نقل و انتقالات

گروه طرح وبرنامه با هماهنگی اموراداری وتشکیلات

01/02/98

11/02/98

8

اعلام نتایج نقل و انتقالات

اداره امور اداری و تشکیلات استان

12/02/98

 

جدول زمانبندی انتقالات برون سازمانی کلیه استان ها

 


تلگرام