چهارشنبه ۱۸ تیر ۹۹ ۰۹:۰۱
نويسنده : محمدی نژاد

بخشنامه 710/21 مورخ 99/04/16 با موضوع رای دیوان عدالت اداری در خصوص امکان پرداخت توامان ماده51 ایثارگران

کارگزینی

بخشنامه 710/21 مورخ 99/04/16 با موضوع رای دیوان عدالت اداری در خصوص امکان پرداخت توامان ماده51 ایثارگران

 

دانلود بخشنامه





جست و جوی مطالب مربوط به ایثارگران, دیوان عدالت اداری, کارگزینی,
تلگرام



سوالات یا نظرات (۲)

  1. سید محمد رضوی
    سید محمد رضوی ۱۵ بهمن ۹۹ ، ۱۳:۰۶

    با سلام

    بنده کترشناس رشته علوم اجتمتعی هستم و ۴۰ سال سن دارم

    و حدود ۸ سال هست که با یه شرکت خصوصی کار کردم و بیمه تامین اجتماعی بودم

    آیا مشمول استخدام اداره آموزش و پروش می شوم یا نه.؟؟

    • محمدی نژاد
      منظورتون از شرکت خصوصی چی هست؟  اگر قبل از سال 91 با آموزش و پرورش همکاری نکرده باشید مشمول نمیشوید.
  2. کیومرث

    بنام خدادارای 25 درصد جانبازی هستم و29 سال خدمت  ومدت 4 سال است که از حالت اشتغال استفاده می کنم از ماده 38 هم استفاده نکرده ام ایا ماده 51 اینجانب قطع می شود یا خیر با تشکر